VELIKONOČNÍ FOCENÍ - 30.3.2018

1. dubna 2018 v 12:00 | GINGER BIBI |  AUTORKA
Zdravím všechny ženské i neženské duše u nového článku,

v dnešním článku bych se s Vámi ráda podělila fotky ze včerejšího focení. Jelikož bylo v Praze vážně nádherné počasí, nechtěli jsme sedět jenom doma na zadku. Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych nepřišla s nějakou denní historkou. Problémem Velikonočních prázdnin a státních svátků často bývá, že člověk dlouho ponocuje. Já obvykle ponocuju tak do 12h a pak mě čeká krásných 5-6h spánku. Nicméně. O prázninách se tato doba rapidně prodlužuje a já třeba chodím spát až kolem půl 4, půl 5 ráno. Což znamená, že se budím odpoledně. A to je přesně dnešní případ!

Chtěli jsme jít s mým mužem fotit (protože co si budem, po miném článku, kdy ze mě udělal šerednou pandu si prostě musí napravit reputaci), tak jsme museli podniknout pár kroků. Mezi ně patřilo také jít nakoupit. Stala se nám ovšem taková patálie, jako už dlouho ne. Vím, že se budete smát, ale...došel nám šampón! Byla jsem touto situací znepokojená, protože doma se mi tohle nikdy nestalo. Takže jsem svého milého poslala vstříc velikonočním slevám a důchodcům do Lidlu. Šel s pěkně naducanou peněženkou - že prý peníze dá na účet, ať je nemusí tahat s sebou - jenže nedomyslel, že mu peníze přijdou až zítra!

Takže co zbývalo, jít nakoupit se dvěma stovkami a vzít to nejdůležitejší - šampón. Díky bohu, byl zrovna ve slevě. S pár nezbytnostmi se můj muž vrátil pyšně domů a se šampónem v ruce mě vybídl, abych se šla chystat na focení. Samozřejmě jako správná žena - "dej mi pár minut". No, co Vám mám říct, šli jsme fotit až kolem půl šesté večer, kdy sluníčko pomalu dávalo dobrou noc. Doufám, že Vás dnešní historka pobavila a teď už k fotkám.
Tolerujte navzájem své duchy a mějtě se dobře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama