SVĚŽÍ JARNÍ MAKE-UP PODLE MÉHO MUŽE.

28. března 2018 v 12:00 | GINGER BIBI |  KOSMETIKA
Zdravím všechny ženské i neženské duše u nového článku,

jelikož se jako žena ráda zajímám o kosmetiku a líčení, tak jsem si říkala, že inspirace není nikdy dost. Proto me napadlo, že by se mohla také inspirovat naše mužská pokolení. Dnes přicházím s článkem, který iniciuje můj milý. Musím na jeho obranu říct, že krásně kreslí, takže vůbec nechápu jeho (ne)zručnost v této oblasti. Nicméně po té hrůze přislíbil, že se příště bude více snažit.


Make-up z pohledu muže

Začneme pudrem, který ve velmi silné vrstvě naneseme. Pro lepší výdrž přetřeme radši 3x. Jistota je jistota. Potom se pod oči nanese korektor od Catrice. Také ve velmi silné vrstvě. Ty kruhy tam prostě být nesmí. Na korektor, tváře a čelo se nanese troška make-upu, kvůli lepšímu tónování pleti.

Následuje výplň obočí. Obočí doplníme tak, aby bylo hodně bujaré a tlusté. Ideálně ve tvaru slimáka bez jakéhokoliv ohraničení. Důležité je, aby bylo obočí hodně mastné od gelu na vyplnění. Čím mastnější, tím lepší. Pro lepší výdrž opět přepudrovat. Naneseme rtěnku. Na oči použijeme středně hnědý stít, uděláme kouřové líčení. Do vnitřního koutku oka dáme světlý stín. Oči doplníme černou linkou. Hodně dlouhou a tlustou. Nakonec dáme řasenku a celý obličej vykonturujeme.
Make-up z pohledu ženy

Začal pudrem, který mi nanesl asi v pěti centimetrové vrstě. Cítím jak mi to leze do vrásek. Na pudr použil štětec na oční stíny. Šílím. Pod oči nanesl korektor od Catrice. Pak nanesl make-up pod oči, na tváře a čelo. Zbytek obličeje není důležitý. Hlavně aby nebyly vidět kruhy pod očima! Pak začal dělat obočí.

Smál se, že je tlustý jako slimák a že se hodně leskne. Cítím se nesvá. Pořád se směje, ale usoudil, že by bylo fajn obočí přepudrovat. Pak vzal paletku na konturování obličeje a místo kouřového líčení mi udělal pandí oči. Do vnitřního koutku nanesl highlighter. Není mu divný, že to udělal jen ze dvou stínu, ale hned vedle ruky má paletku očních stínu. Pokračuje dál.

Udělal mi tak tlusté a dlouhé linky, že mě táhly oční koutky. Nadal mi, že prý jsem mrkla. Následovala rtěnka. Po rtěnce opět pokračuje na očích. Po 8 vrstvě řasenky se zeptal, kolik vrstev řasenky si tak obvykle dávám. 2. Slepily se mi vrchní a spodní řasy dohromady. Nakonec vzal paletku očních stínů a fialovým stínem mi vykonturoval obličej. Prý jsem škaredá.

Aspoň, že hezky fotí protože make-up guru z něj asi nebude. Ale snažil se. Příště se můžete těšit na živý letní make-up.


Tolerujte navzájem své duchy a mějte se dobře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama