OD NIČEHO K NĚČEMU.

18. března 2018 v 17:45 | GINGER BIBI |  AUTORKA
Vítám všechny ženské i neženské duše, které právě zavítaly na můj blog!

Moje jméno je Sabina a jsem 20 letá úplně obyčejná holka. Vždycky mě bavilo psát a i přes spoustu 4 ze slohu mě tato vášeň neopustila. S blogováním mám nějaké zkušenosti, ale jelikož jsem hodně roztěkanej člověk - buď zapomenu psát články, nebo zapomenu, že nějaký blog vůbec mám. Občas zapomenu, i kde mám hlavu. Nicméně si myslím, že vládnu spoustou pozitivně nepozitivní energie, kterou bych ráda předala dál.

Proč vlastně vznikl tento blog? Dobrá otázka. Samozřejmě nemám zas tak strasně nudnej život, abych ho musela vyplnit zakládáním nových a nových blogů, které se po pár měsících, ne-li dnech, stanou neaktivními. Ráda bych touto aktivitou vyplnila svůj čas, kterej bych měla věnovat škole. Je to pro mě druh relaxace - dělat vše, co bych neměla, místo toho, co bych dělat vlastně měla. Chtěla bych se s Vámi podělit o rady a tipy, kde nakupovat. Jak být lepší a odvážnější ženštinou a nebo třeba jak udělat nudle, aby se vůbec daly jíst.

Teď bych možná mohla přejít k nějakému formálnímu infu o mně. Můj život se momentálně otočil a 720°(360°je totiž málo). Z jedné zapšklé a nepřejícné vesničanky z Moravy, se stala další z mnoha zapšklých a nepřejícných Pražaček. Říká se o mně, že jsem hodně zábavnej a přátelskej člověk - možná, ale jen dokud mi neklesne hladina cukru. Pokud není v dosahu nějaká sladkost, stává se ze mě sarkastický démon.
Ti pozornější z Vás si mohli všimnout, že můj blog trošku působí feministicky. Ráda bych to osvětlila. Nejlíp to asi pochopíte na příkladu. Představme si Bena Cristovaa a jeho internetovou pózu "mám swag". Tak nějak bych přirovnala i to, že já jsem feministka. Ovšemže nevysílám na kilometrové vzálenosti nepřátelské frekvence všemu, co má penis. Jenom si myslím, že by i ženy měly mít svoji hrdost. Zapomíná se totiž na to, že už dávno nebydlíme v jeskyních a nepečeme si maso u ohně. Ženy se zase nerodí, aby stály u plotny a nechaly se buzerovat, proč svému manžílkovi nevypraly špinavý fusky. Ráda bych tímto blogem apelovala a na jedinečnost žen.

V poslední řadě bych chtěla na blogu určitý systém. Články bych vydávala každý den a to podle rubrik. V pondělý by vycházela móda, v úterý mazlíčcí, ve středu kultura, ve čtvrtek kosmetika a v pátek recepty. O víkendu by žádné články nevycházely, protože moje roztřžitost mě omezuje přemýšlet dýl jak 5 dní vkuse. Doufám, že jsem Vás aspoň trošku navnadila na další polofeministicko-sarkastické články a příště se uvidíme u něčeho trošku míň provokativního.


Tolerujte navzájem své duchy a mějte se dobře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama