LIČI - OVOCE NEBO KRÁLÍK?

31. března 2018 v 19:40 | GINGER BIBI |  MAZLÍČCI
Zdravím všechny ženské i neženské duše u nového článku,

dnes bych Vás ráda seznámila s naší bestiální chlupatou koulí. Samozřejmě není tak zlá, jak o ní ráda říkám. Nicméně můžu říct, že jsem konečně pochopila přísloví - jaký pán, takový pes -. Jediná znepokojující věc na tom je, že ten pán jsem zrovna já a ne můj muž.

CO TO JE: zakrslý rhönský teddy
PROČ TO JE: pomazlení, náhražka dítěte, esteticky příjemná věc, zpříjemňuje náladu
POHLAVÍ: 100% žena se všemi ženskými vlastnostmi - feministka
KOLIK TOMU JE: 8 měsíců
CO TO DĚLÁ: vyžaduje jídlo, je nepříjemná, má své nálady, uráží se, žárlí, ničí věci, které jsou drahé, ale jí přijdou zbytečné
ZLÉ VLASTNOSTI:


  • Je agresivní
U tohoto bodu můžeme chvíli setrvat. Hned vysvětlím proč. Jak už jsem říkala v úvodu - jakej pán,..Náš milovanej králíček je prosím pěkně závislej na sladkůstkách a když je nedostane, tak je zlá. Je zvyklá, že když si člověk klekne, hnedka dostane mlsku. Když ji nedostane, tak dělá smutný oči a žebrá. Pak mslku podněcuje svými triky, které jsme ji naučili (panáčkování, prolezení tunýlkem), když ani to nezabere, začne vrčet a urazí se. Typická žena. Jsem na ni pyšná. Dělám to taky. Také je agresivní, když se člověk chce mazlit, ale ona prostě nemá náladu. Ne, znamená ne. Také je agresivní, když Arašíd (křeček) dostane víc oku lahodící jídlo - chápejte barevnější - než ona.  • Nesnáší česání
Prosím pěkně toto je velmi zlá vlastnost. Nevím, kde má kořeny, ale už se jí zjevně nezbavíme. Jakmile cítí pohyb štětinek kartáčku byť jen na pár metrů, nasadí svoje srnčí skoky a je ta tam. V tomto jako žena selhala. Jenom bych ráda upřesnila, že toto ode mě nemá, já se česu. Ovšem pak musíme podniknout nemilé kroky proti ní. Už jednou se stalo, že si u ocásku vyrobila takový dredy, že by se za ně někde v profesionálním salónu nemuseli stydět. Asi tušíte, co jsme jí provedli. No, šla dohola. Bohužel. Má se nechat česat!

  • Ruinuje byt
To je její velký neduh. Samořejmě jsme si s mužem říkali, jak ji vycepujem, že bude poprděná sotva, co zvednem hlas. Ona na nás totálně prdí. Jediný z čeho má občasnej infarkt je možná tak hlasité mlasknutí pusou, ale to jí rozhodně nebrání v tom, aby pokračovala. Pustila se nám tak do židlí, stolků. šuplíku. Občas mám podezření, jestli nám místo králíka nepodstrčili bobra.

  • Vlohy k úpravám interiéru
Že o něčem takovým slyšíte poprvé? Tak čtěte pozorně. Náš králík je v tomto opravdu zkušený. Stačí, aby měla lehce poprděnej záchod a už s ním cestuje po kleci X hodin, dokud to někoho nenas*re a něco s tím neudělá. Stějne tak se jí občas nezdá naše rozložení nábytku a tak na nás zkouší její známé intriky. Prostě to začne žrát. Problém ovšem vyvstane ve chvíli, když se snaží sežrat tunovou skříň, která se nepohne, i kdyby sama chtěla.

DOBRÉ VLASTNOSTI: abych byla zcela upřímná, moc jich není..

  • Družka
Samozřejmě jeden z větších plusů je, že je to příjemný společník/přítel do domácnosti, který potěší i nas*re. Člověk, když pak přijde domů, nepřijde si tak sám. Protože se na něj králík těší (jo, dobře..naše Liči je spíš nadšená, že bude moct ven, než že jsme doma, ale tak neberte mi iluze!)

  • Krása
Žijeme v době těch internetů, kde sledovanost, na youtube a instagramu, poslední dobou tahají nejvíce roztomilá zvířátka. Takže pokud Vám přijde, že máte někde mrtvo - nejen doma, ale i na internetu - pořiďte si králíčka. Nebudete se nudit.

OBLIBENÉ ČINNOSTI: ležení vedle záchodové mísy, bezdůvodně vrčení, agresivní hry se smetákem, škubání našeho hodně drahého koberce, žužlání tkaniček od mikiny nebo županu, jezení papírových věcí (ideálně letákových výtisků Lidl, Billa)
Doufám, že se Vám seznámení s naší rampepurdou líbilo a příště se spolu podíváme na našeho ježečka Pralinku. Jinak přeji všech krásné a pohodové Velikonoce!


Tolerujte navzájem své duchy a mějte se dobře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama