DUŠÍ KOČKAŘ.

20. března 2018 v 12:00 | GINGER BIBI |  MAZLÍČCI
Vítám všechny ženské i neženské duše u nového článku,

jak už jste si všimli, mezi rubrikami naleznete také složku "Mazlíčci". Zase si o mně nemyslete, že jsem kdo ví jaká milovnice přírody. Spíš nejsem než jsem. Vždycky, když mám vyjít na čerstvý vzduch, začne mi docházet vzduch, zvedat tlak, rudnou mi tváře a mám černo před očima. Nesnáším bytí v přírodě jednoduše řečeno. Též se mi příčí jakékoliv formy odpírání a omezování osobního komfortu, co se týče sprchy, tudíž nepřichází v úvahu jakékoliv formy pobytu v přírodě. Zřejmě mi vadí až moc čistý vzduch. Ale jinak to odborně podložené nemám. Dobře, abych nemluvila pouze do větru, podívala jsem se na ty chytrý internety a zjistila si, jaký asi různý fobie mám. Takže. Aerofobie, akarofobie, anemofobie, batrachofobie, botanofobie, bakteriofobie, dendrofobie, dipterofobie, entofobie, forofobie, helixofobie, helmintofobie, herpetofobie, hylofobie, mysofobie,...Dál už jsem radši nehledala. Mám strach, že ještě dočtu jak mám rakovinu, chybí mi zbytečný sval v oku nebo někde najdu nějakej hnusnej obrázek trypofobie. Toť k úvodu, proč mám na blogu rubriku "Mazlíčci".

Skutečnou pointou této složky je však to, že mám doma králíka a ježka a nějakou tu zbloudilou kočku. Mám s nimi docela bujný a nákladný život, protože každý z mazlíčků má své individuální potřeby. Zatímco králík je malý satan, diktátor a momentální puberťák, ježek by nejraději vzal roha. O kočkách nemluvě. Ty se domů přijdou nažrat a nebo dotáhnou koťata. Jo, vsuvka. Kdyby Vás náhodou napadlo se zeptat, jestli mám ráda psy, ušetřete si prosím čas psaním této zbytečné otázky a radši tento čas věnujte nějakému jinému zvířeti. Třeba na náměstí pomazlete holuba, co já vím. NE, nejsem oportunistická k psovitému vzezření. Jsem typický zapšklý a nevrlý kočkař. A ještě víc nesnáším šlápnout do psího hovna!


Ráda bych Vás seznámila s mými mazlíčky a jejich bohatým osobním životem. Jsou to vskutku zábavné bytosti a proto si zaslouží samostatné místo, kde bych o nich mohla psát. U každého zvířátka vždy popíšu základní údaje, jakože co to je, odkud to je, proč to je a k čemu je to dobrý. Chápeme se, ne? Můžu to prokládat i vtipně nevtipnými historkami, které jsem za tu dobu jejich diktatury získala. Kdo nemá rád zvířata nebo kočky, nechť si počká třeba na pátek, kdy vyjdou recepty. Asi Vás prvně s našimi bestiemi seznámím a pak ke každé budu psát zvlášť. Máte se na co těšit.

Uzavřela bych to asi pár body, kvůli kterým si myslím, že stojí za to mít mazlíčka.
  • Nebudete utrácet za zbytečné věci, protože máte o jeden hladový krk navíc. Tento krk prostě nepochopí, že potřebujete nové tanga Victoria´s Secret.
  • Nepotřebujete partnera. Uklízet můžete i po mazlíčkovi.
  • Vždy docení Vaše kulinářské dovednosti, obvykle pokud se Váš objekt, na který jste pyšní nachází v dohledné ploše 20 cm nad zemí.
  • Najdete si čas na úklid, protože vždy budete mít postaráno o nepořádek.
  • Nemusíte mít děti. Mazlíčci Vánoce stejně nechápou.
  • Nebudou Vám krást zubní pastu, olivy z ledničky ani sprchové mléko z limitované edice od Dove.
  • Najdete v sobě nový styl oblékání. Hlavně barevně. Nikoho nebaví sundávat chlupy z černého oblečení.
  • Ušetříte za kapesníky, srst lépe saje porozchodové slzy.
  • Nemají blbé kecy.

Tolerujte navzájem své duchy a mějte se dobře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama